---

---
vlajky
  CZ      NL    GB    GE
A+ R A-

Romantický balíček

Chcete strávit romantickou dovolenou ve dvou. Udělejte radost a překvapte svou lásku společnými zážitky, dobrým jídlem uprostřed krásné přírody.

Základní informace

 

  • romanticky1. den - příjezd - aperitiv - večeře
  • 2. den - snídaně - Liberec město + ZOO + botanická zahrada - večer finská sauna - večeře jen pro dva u praskajícího ohně uprostřed přírody
  • 3. den - snídaně - výlet do pískovcových skal v Českém ráji (Prachovké skály) nebo muzeum betlémů a orloj Kryštofovo Údolí - večeře v restauraci DOMOV
  • 4. den - snidaně - procházka na Ještědu + Babylon Wellness centrum - večeře
  • 5. den - snídaně - odjezd
  • CENA: 12.000,- Kč
    cena pro 2 osoby s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji (zahrnuje 1 x večeře pod nebem s lahví vína, 1 x večeře v restauraci DOMOV do útraty ve výšši 1.000,- Kč, vstupy do Babylon wellness centra na 2 hodiny, sekt na pokoj, welcome drink, vstup do sauny)
    PLATNOST BALÍČKU MIMO HLAVNÍ SEZONY ( termíny mimo Vánoce - Silvestr - červenec - srpen )
Další články v této kategorii: « Přírodní balíček

Liberecko

Místní nedotčená příroda zde láká k mnoha výletům. Celý region je výborným cílem milovníků cyklistiky pro půvabnost a nenáročnost cyklistických tras. V okolní přírodě se vyskytuje nebývalé množství rozhleden, ze kterých můžete shlédnout krásy okolní krajiny.

V zimním období jsou Jizerské hory vhodným místem pro milovníky lyžování. Po celém regionu naleznete velké množství upravených běžeckých a sjezdových tras.

Aktivity a výlety

Zdejší malebná krajina skýtá zejména v letních obdobích možnost bohaté cykloturistiky a pěších túr. V zimním období pak stojí za to využít zdejší dobře upravené běžecké tratě Jizerských hor nebo navštívit místní nově vybudované zimní středisko na Ještědu s prvotřídní 1 km dlouhou sjezdovkou. Vlek pak v letním období přepravuje cyklisty i náruživé sportovce s koly a turisty. V blízkosti penzionu se nachází sjezdovka s vlekem vhodná – za příznivého počasí – zejména pro rodiče s dětmi. K další možné sportovní aktivitě možno přičíst i nedaleký bowling.

počasí

Počasí Liberec - Slunečno.cz