---

---
vlajky
  CZ      NL    GB    GE
A+ R A-

Přírodní balíček

Krásné přírodní scenérie Vás čekají při návštěvě našeho kraje. S naším programem budete okouzleni všemi místy, která s námi navštívíte.

Základní informace

 

 • prirodni1. den - příjezd - aperitiv - večeře
 • 2. den - snídaně - Mumlavské vodopády Harrachov + Jizerka + Orle (Polsko) - večeře
 • 3. den - snídaně - turistický výlet do pískovcových skal v Českém ráji (Prachovké skály) - večer finská sauna - večeře
 • 4. den - snidaně - procházka na Ještěd + jeskyně Bozkov - večeře
 • 5. den - snídaně - odjezd
 • CENA: 10.000,- Kč
  cena pro 2 osoby s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji (zahrnuje welcome drink, vstup do sauny)
  Děti do 12 let zaplatí 3.000,- Kč
  PLATNOST BALÍČKU MIMO HLAVNÍ SEZONY ( termíny mimo Vánoce - Silvestr - červenec - srpen )
Další články v této kategorii: « Kulturní balíček Romantický balíček »

Liberecko

Místní nedotčená příroda zde láká k mnoha výletům. Celý region je výborným cílem milovníků cyklistiky pro půvabnost a nenáročnost cyklistických tras. V okolní přírodě se vyskytuje nebývalé množství rozhleden, ze kterých můžete shlédnout krásy okolní krajiny.

V zimním období jsou Jizerské hory vhodným místem pro milovníky lyžování. Po celém regionu naleznete velké množství upravených běžeckých a sjezdových tras.

Aktivity a výlety

Zdejší malebná krajina skýtá zejména v letních obdobích možnost bohaté cykloturistiky a pěších túr. V zimním období pak stojí za to využít zdejší dobře upravené běžecké tratě Jizerských hor nebo navštívit místní nově vybudované zimní středisko na Ještědu s prvotřídní 1 km dlouhou sjezdovkou. Vlek pak v letním období přepravuje cyklisty i náruživé sportovce s koly a turisty. V blízkosti penzionu se nachází sjezdovka s vlekem vhodná – za příznivého počasí – zejména pro rodiče s dětmi. K další možné sportovní aktivitě možno přičíst i nedaleký bowling.

počasí

Počasí Liberec - Slunečno.cz