---

---
vlajky
  CZ      NL    GB    GE
A+ R A-

Zimní balíček

Nejste lyžař, ale rád by jste to změnil. A třeba společně s Vašimi dětmi pod vedením instruktorů zvládnul tento krásný zimní sport. Pokud zvládáte tento sport, pak si na zdejších sjezdovkách užijete dostatek zábavy a adrenalinu.

Základní informace

 

 • zimni1. den - příjezd - aperitiv - večeře
 • 2. den - snídaně - dopoledne: výlet autem nebo lanovkou na Ještěd - odpoledne: lyžařský výcvik pod vedením instruktora - večeře
 • 3. den - snídaně - celodenní lyžování - večer finská sauna - večeře
 • 4. den - snidaně - návštěva města Liberce, ZOO + botanická zahrada - bobová dráha Janov - večeře
 • 5. den - snídaně - odjezd
 • CENA: 12.000,- Kč
  cena pro 2 osoby s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji (zahrnuje půjčovnu lyží a skipas, na 2 dny, lyžařský výcvik na 1 den, welcome drink, vstup do sauny)
  Děti do 12 let zaplatí 4.000,- Kč
  PLATNOST BALÍČKU MIMO HLAVNÍ SEZONY ( termíny mimo Vánoce - Silvestr - červenec - srpen )
Další články v této kategorii: Sportovní balíček »

Liberecko

Místní nedotčená příroda zde láká k mnoha výletům. Celý region je výborným cílem milovníků cyklistiky pro půvabnost a nenáročnost cyklistických tras. V okolní přírodě se vyskytuje nebývalé množství rozhleden, ze kterých můžete shlédnout krásy okolní krajiny.

V zimním období jsou Jizerské hory vhodným místem pro milovníky lyžování. Po celém regionu naleznete velké množství upravených běžeckých a sjezdových tras.

Aktivity a výlety

Zdejší malebná krajina skýtá zejména v letních obdobích možnost bohaté cykloturistiky a pěších túr. V zimním období pak stojí za to využít zdejší dobře upravené běžecké tratě Jizerských hor nebo navštívit místní nově vybudované zimní středisko na Ještědu s prvotřídní 1 km dlouhou sjezdovkou. Vlek pak v letním období přepravuje cyklisty i náruživé sportovce s koly a turisty. V blízkosti penzionu se nachází sjezdovka s vlekem vhodná – za příznivého počasí – zejména pro rodiče s dětmi. K další možné sportovní aktivitě možno přičíst i nedaleký bowling.

počasí

Počasí Liberec - Slunečno.cz